Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Likwidują gimnazja. Reforma edukacji staje się faktem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2016 r. o 21:18 Powrót do artykułu
Poniższe posty strasznie szkalują większość nauczycieli. Nie będę się zniżał do poziomu ich autorów i odbijał piłeczki, udowadniał, że nie jestem wielbłądem. Wstyd mi za was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie, ludzie nie macie zielonego pojęcia o pracy w szkole. Obrażacie, zwalniacie z pracy, poniżacie. Większość nauczycieli to naprawdę ciężko pracujący ludzie (szczególnie w tak opluwanych przez was gimnazjach). Naprawdę to ciężki kawałek chleba, wyczerpujący psychicznie i fizycznie (tak, tak). Niedowiarków zapraszam na wycieczkę do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie, ludzie nie macie zielonego pojęcia o pracy w szkole. Obrażacie, zwalniacie z pracy, poniżacie. Większość nauczycieli to naprawdę ciężko pracujący ludzie, więc dobrze że wraca system 8+4 i technika pięcioletnie, bo zniszczenie tego systemu 15 lat temu i wprowadzenie niewydolnych wychowawczo i edukacyjnie gimnazjów było błędem. Naprawdę to ciężki kawałek chleba, wyczerpujący psychicznie i fizycznie (tak, tak). Niedowiarków zapraszam na wycieczkę do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kończyłem szkoły w trybie 8+4, moje dzieci 6+3+3 i jestem zdania, że reforma wprowadzająca gimnazja rozłożyła nasze szkolnictwo. 3 lata nauczania zintegrowanego to takie kizu-niui, potem 2 lata nauki i 6 klasa na powtórki. W gimnazjum trochę rozszerzenia tego, co w podstawówce i 3 klasa na powtórki, w liceum podobnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszą zakałą polskiej oświaty była wiceminister, księżniczka w kapciach, Anna Radziwiłł ( z tych Radziwiłłów). Ona orzekła, i słowo ciałem się stało, że do liceów ogólnokształcących musi uczęszczać 80% młodzieży i w żaden sposób nie odniosła się do udowodnionych badań, że jest inaczej. Ona jak cała Unia Demokratyczna wiedziała najlepiej. W tej sposób zaczęto niszczyć szkolnictwo zawodowe, a wielkiej grupie młodzieży zrobiono krzywdę. Dzieła niszczenia dokończyła wiceminister Irena Dzierzgowska - ta z Unii Wolności, czyli dawnej Unii Demokratycznej - bowiem wprowadziła potworka pod nazwą "gimnazja". "Skutki radosnej twórczości tych dwóch dam będziemy odczuwać bardzo długo, bo łatwo się niszczy, a trudno buduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanem PiS nie jestem, ale reformę popieram, protesty wynikają z niepewnej przyszłości i przyzwyczajenia do tego co jest, a nie jakości doskonałej istniejącego ustroju szkolnego, gimnazjum to zbytek architektoniczny w tym ustroju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odbudowywać średnie szkolnictwo zawodowe i to na poważnie. Większość znaczna chce wygaszania gimnazjów i powrotu do systemu edukacji 8 lat SP i 4 lata LO oraz 5 letniego technikum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie, ludzie nie macie zielonego pojęcia o pracy w szkole. Obrażacie, zwalniacie z pracy, poniżacie. Większość nauczycieli to naprawdę ciężko pracujący ludzie, więc dobrze że wraca system 8+4 i technika pięcioletnie, bo zniszczenie tego systemu 15 lat temu i wprowadzenie niewydolnych wychowawczo i edukacyjnie gimnazjów było błędem. Naprawdę to ciężki kawałek chleba, wyczerpujący psychicznie i fizycznie (tak, tak). Niedowiarków zapraszam na wycieczkę do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widzę naśladownictwo. Super, że już czytacie co piszecie. REFORMA JEST ZŁA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROŚBA do OŚWIECONYCH zwolenników reformy. Napiszcie: CO DOBREGO DAL POLSKIEJ OŚWIATY SPOWODUJE WPROWADZENIE TEJ REFORMY. Proszę o konkretne i merytoryczne odpowiedzi (nie polityczne). Nie piszczie ogólników typu: odbudowa szkolnictwa zawodowego, system 8+4 jest lepszy itd. Proszę o konkretne dowody z siatki godzin, podstaw programowych itp. Porozmawiajmy merytorycznie, jeżeli tak potraficie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kończyłem szkoły w trybie 8+4, moje dzieci 6+3+3 i jestem zdania, że reforma wprowadzająca gimnazja rozłożyła nasze szkolnictwo. 3 lata nauczania zintegrowanego to takie kizu-niui, potem 2 lata nauki i 6 klasa na powtórki. W gimnazjum trochę rozszerzenia tego, co w podstawówce i 3 klasa na powtórki, w liceum podobnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie, ludzie nie macie zielonego pojęcia o pracy w szkole. Obrażacie, zwalniacie z pracy, poniżacie. Większość nauczycieli to naprawdę ciężko pracujący ludzie, więc dobrze że wraca system 8+4 i technika pięcioletnie, bo zniszczenie tego systemu 15 lat temu i wprowadzenie niewydolnych wychowawczo i edukacyjnie gimnazjów było błędem. Naprawdę to ciężki kawałek chleba, wyczerpujący psychicznie i fizycznie (tak, tak). Niedowiarków zapraszam na wycieczkę do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanem PiS nie jestem, ale reformę popieram, protesty wynikają z niepewnej przyszłości i przyzwyczajenia do tego co jest, a nie jakości doskonałej istniejącego ustroju szkolnego, gimnazjum to zbytek architektoniczny w tym ustroju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odbudowywać średnie szkolnictwo zawodowe i to na poważnie. Większość znaczna chce wygaszania gimnazjów i powrotu do systemu edukacji 8 lat SP i 4 lata LO oraz 5 letniego technikum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg różnych badań 60-75% Polaków jest za wygaszaniem gimnazjów i co ciekawe z rożnych opcji politycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dalej to samo Kopiuj/Wklej. Może tak trochę konkretnych, merytorycznych argumentów za wprowadzeniem reformy. Tak wiem jestem naiwny - chyba takowych się nie doczekam. Może po prostu ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg różnych badań 60-75% Polaków jest za wygaszaniem gimnazjów i co ciekawe z rożnych opcji politycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg różnych badań 60-75% Polaków jest za wygaszaniem gimnazjów i co ciekawe z rożnych opcji politycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odbudowywać średnie szkolnictwo zawodowe i to na poważnie. Większość znaczna chce wygaszania gimnazjów i powrotu do systemu edukacji 8 lat SP i 4 lata LO oraz 5 letniego technikum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie, ludzie nie macie zielonego pojęcia o pracy w szkole. Obrażacie, zwalniacie z pracy, poniżacie. Większość nauczycieli to naprawdę ciężko pracujący ludzie, więc dobrze że wraca system 8+4 i technika pięcioletnie, bo zniszczenie tego systemu 15 lat temu i wprowadzenie niewydolnych wychowawczo i edukacyjnie gimnazjów było błędem. Naprawdę to ciężki kawałek chleba, wyczerpujący psychicznie i fizycznie (tak, tak). Niedowiarków zapraszam na wycieczkę do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...